Локдаун спровокував бум в продажах книг – видавець Гаррі Поттера

Видавництво книжок "Гаррі Поттер", Bloomsbury, повідомило про бум продажів книг. 

Про це пише The Guardian.

Компанія звільнила співробітників, оскільки криза через пандемію коронавірусу змусила видавничу галузь закритися. Утім, для неї відбулися помітні зміни.

"Це повна несподіванка, тому що у нас було настільки ж похмурий початок пандемії, як і у всіх інших в березні, коли 100% наших клієнтів закрилися по всьому світу", – сказав Найджел Ньютон, виконавчий директор.

За словами Ньютона, згодом у компанії помітили, що на ранньому етапі карантину люди демонстрували нетривалий увагу і більше дивилися телевізор. Але потім читання знову відновило свої позиції.

Дивіться ще за темою: У Лондоні встановили статую Гаррі Поттера верхи на "Німбус 2000"

"І люди виявили, що вони можуть уникнути цього (наслідків пандемії – ред.) за допомогою книг, і з тих пір продажі стрімко ростуть", – розповів виконавчий директор.

Він повідомив, що прибуток компанії зріс на 60% до 4 мільйонів фунтів стерлінгів за шість місяців до кінця серпня. Це найвищий показник в першому півріччі з 2008 року, коли виручка виросла на 10% до 78,3 мільйона фунтів стерлінгів. 

Ключовою рушійною силою став підрозділ, до якого входить серія книг "Гаррі Поттер". Прибуток підрозділу збільшилася більш ніж в чотири рази до 2,7 млн ​​фунтів стерлінгів, а продажі зросли на 17%. 

Видавець повідомив, що з середини липня до кінця вересня продажі книг про Гаррі Поттера виросли на 8%.