Українська документалка "Цей дощ ніколи не скінчиться" перемогла на фестивалі у Флоренції
![Українська документалка "Цей дощ ніколи не скінчиться" перемогла на фестивалі у Флоренції Українська документалка "Цей дощ ніколи не скінчиться" перемогла на фестивалі у Флоренції](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2020/11/24/20201124115918-7644.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Документальний фільм української режисерки Аліни Горлової "Цей дощ ніколи не скінчиться" (This Rain Will Never Stop) визнали найкращим на фестивалі Festival dei Popoli у Флоренції.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Українську стрічку визнали "Найкращим повнометражним документальним фільмом".
Дивіться також: Атлантида та Погані дороги – українські фільми-переможці, які ви маєте побачити
Сюжет фільму розповідає про подорож 20-річного Андрія Сулеймана та його родину. Вони постійно живуть поміж війною та миром. Хлопець із батьками переїхав із Сирії в Україну. Тут на нього чекав черговий військовий конфлікт. Після смерті батька Андрій вирішує поховати його тіло на батьківщині – в Сирії.
Відомо, що над цією стрічкою режисерка працювала чотири роки.
В Україні прем’єра запланована на 2021 рік.