Вийшов саундтрек до мультфільму "Мавка. Лісова пісня". Відео
![Вийшов саундтрек до мультфільму "Мавка. Лісова пісня". Відео Вийшов саундтрек до мультфільму "Мавка. Лісова пісня". Відео](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/02/14/20230214111602-8399.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Студія Animagrad опублікувала пісню "Мова вітру" у виконані Артема Пивоварова та Христини Соловій. Саундтрек присвячений до Дня усіх закоханих.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Текст композиції написаний у співавторстві Христини й Артема, режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником — Сергій Ревуцький. Кадри у кліпі доповнюють епізоди з мультфільму, більшість з яких глядачі побачать вперше.
"Це емоційна композиція про кохання, у якій йдеться про почуття двох сердець із різних світів. Вона надихає і дає надію, що любов і музика переможуть будь-яке зло", — говорить Артем Пивоваров.
"Мавка. Лісова пісня" — другий повнометражний мультфільм української студії Animagrad, створений за мотивами драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня", а також на основі українських міфів і традицій. Анімаційний фільм виходить в український кінопрокат 2 березня.