Дивіться трейлер до фільму "Ми. Майбутнє" про життя підлітків під час війни – відео
Фото: savED

В Україні зняли документальний фільм "Ми. Майбутнє", присвячений п’ятьом українським підліткам та їхнім наставникам.

"Ми. Майбутнє" — це кіно про мрії, що стають реальністю. Про незламність і дорослішання. Про виклики теперішнього заради гідного майбутнього. Про любов — до країни та людей, йдеться в синопсисі.

Стрічка розповідає про історії дітей із Харкова, Запоріжжя, Миколаєва, Каховки та Львова. Кожен із героїв — сміливий, талановитий і вмотивований відновлювати Україну вже зараз. Хлопці та дівчата діляться мріями та власним досвідом проживання війни, зокрема розповідають про свої проєкти.

Даніл Арабаджи — про 3D-сканер для відновлення креслень пошкоджених від обстрілів будівель; Мирослава Трофимчук — про молодіжний рух для криміналізації екоциду; Софія Оніщенко — про платформу для молодіжних волонтерських обмінів; Дар’я Зворигіна — про застосунок із різноманітними інструментами для розвитку молоді; а Дарій Кузьмінський — про український центр медичних досліджень.

Усі їхні ідеї по-дорослому амбітні, а реалізувати їх допомагають досвідчені викладачі-наставники, які також поділилися своїми історіями: директор Маріупольського міського ліцею Андрій Голютяк — про долю його школи в окупованому місті й релокацію до Києва, а вчителька Наталія Пашковська — про непростий виїзд з окупованої Каховки.

Виробництвом фільму, знімання якого тривало пів року, займався благодійний фонд savED. Шоураннеркою виступила Тала Пристаєцька, продюсеркою — Ілона Шнейдер, а очолив творчий процес український медіаменеджер Володимир Бородянський.

У Києві прем’єра стрічки запланована на кінець березня. А зараз герої стрічки готуються до туру Великою Британією, під час якого особисто презентують фільм, розкажуть свої історії та поспілкуються з місцевою молоддю. Відкриватиме тур показ у Лондоні, що відбудеться 14 березня. А потім команда вирушить до Оксфорда, University College London та інших вишів і шкіл країни. Наступним етапом промо фільму стане подорож до США: наразі вже підтверджені заходи у Вашингтоні, Нью-Йорку та Чикаго.

Зокрема, на показах фільму команда збиратиме кошти на потреби Маріупольського міського ліцею, який нині релокований до Києва.