Фронтвумен гурту ONUKA стала українською амбасадоркою Spotify Equal
Фото: ONUKA / Instagram

Фронтвумен українського електро-фолк-гурту ONUKA Ната Жижченко стала українською амбасадоркою Spotify Equal.

Spotify запропонував Наті престижний статус української амбасадорки Spotify Equal у липні 2023 року. Про це свідчить світлина ONUKA на обкладинці плейліста EQUAL Україна. Крім того, новий трек гурту "PEREMOHA" був доданий до глобального плейліста EQUAL Global з майже мільйоном підписників.

Зокрема, у межах цієї співпраці світлини ONUKA розмістили на білборді на Times Square у Нью-Йорку, одному з найпопулярніших майданчиків світової реклами.

"Цей статус амбасадора підкреслює не тільки талант і вплив на музичні тренди, але й активну соціальну відповідальність гурту", — йдеться у повідомлені.

За словами Нати Жижченко, це ще одна унікальна можливість для української творчої спільноти та загалом України нагадувати про себе та підтримувати на постійній основі фокус уваги світу на країні.

"Для мене велика честь стати амбасадоркою програми Equal, особливо в нинішній час, тому що війна не закінчується і нам необхідно продовжувати нагадувати світові про нас! Мені особливо приємно бути однією з тих жінок, які мають право голосу і чий голос здатен змінювати, втілювати, окриляти та діяти! Сьогодення в Україні показує, що жінки абсолютно рівні, сильні, мужні й виборюють наше право на життя так відчайдушно, так пристрасно! І це захоплює мене! Я вірю, що ми здатні змінювати світ музикою, словами пісень. Лунати так гучно як ніколи! Спасибі за цю велику честь бути частиною Equal", — говорить Ната.

Spotify Equal — це програма, яка підтримує талановитих музикантів та артистів з усього світу. Вона прагне створити рівні можливості для представників різних культур, гендерів та національностей на музичній сцені. Українська музика стає частиною цієї ініціативи, привертаючи увагу світової аудиторії до України та її культурного різноманіття.

Фото: ONUKA / Instagram
Фото: ONUKA / Instagram