Які новорічні подарунки отримують одинокі старенькі під час війни?

На правах реклами

Фонд Let’s help традиційно присвятив передноворічний час збору різдвяних подарунків для самотніх стареньких. Цьогоріч в рамках акції "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" всі зусилля сконцентрували на теплих речах, яких дуже не вистачає літнім людям в геріатричних пансіонатах в умовах довготривалого вимкнення світла. 

Мета акції "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" – забезпечити мінімум 1000 одиноких бабунь та дідунь теплими речами, які допоможуть пережити цю зиму в комфортних умовах. Це також можливість  підтримати старенького, який залишився наодинці зі своїми проблемами в такий нелегкий для України час.

Які новорічні подарунки отримують одинокі старенькі під час війни?

"Благодійна акція "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" цього року набула іншого сенсу та більших масштабів. Якщо минулорічні різдвяні подарунки складались з різних речей, які приносили просто задоволення та гарний настрій стареньким, то цього року ми думали перш за все за комфортні умови перебування індивідуально для кожного підопічного та відштовхувались від нагальних потреб під час війни. Ми вирішили закуповувати індивідуальні набори теплих речей: вовняні жилетки та шкарпетки, зимові ковдри та пледи… Кожен подарунок загортаємо та вручаємо особисто. Це потребує залучення більшої кількості людей та часу, але ми вважаємо, що наразі це надважливо – бути певними, що кожна бабуня та дідунь отримають від нас не просто приємність, а справжнє тепло, яке допоможе їм пережити найскладнішу зиму в Україні!" – ділиться планами Вікторія Марушевська, операційна директорка БФ Let’s help. 

Які новорічні подарунки отримують одинокі старенькі під час війни?

Акція "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" розпочалась у грудні та триватиме до середини січня 2023р. Перші подарунки фонд вже почав розвозити на день Святого Миколая, в Київську область. На фото ви можете подивитись, як радіють літні люди, отримуючи свої подарунки.

Які новорічні подарунки отримують одинокі старенькі під час війни?

"Це була перша поїздка фонду Let’s help за час війни, коли зібралась вся команда в новому складі. Навіть вибухи, якими росія з 4-ої ранку намагалась залякати українців, не стали перешкодою для наших планів! Ми, як і обіцяли, довезли подарунки, особисто вручили ще й докупили мандарин та солодощів, аби підняти настрій стареньким. Ми перевірили в яких умовах перебувають наразі наші підопічні в геріатричному будинку в с.Медвин, зробили для себе висновки на майбутнє про те, що можна ще покращити аби стареньки почувались комфортно. Та ще раз переконались, що робимо дійсно важливі речі! Адже наразі вся увага людей прикута до ЗСУ та діток, а про стареньких згадують рідко" – ділиться враженнями від поїздки Марія, менеджер по роботі з партнерами.

Які новорічні подарунки отримують одинокі старенькі під час війни?

До акції "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" можуть приєднатись усі бажаючі та зробити благодійний внесок на комфортну суму або придбати подарунок стареньким особисто та покласти в будиночки в Києві в ТРЦ Gulliver чи Smart Plaza (адреси шукай на сайті фонду). 

Середня вартість зимового набору теплих речей складає 550-700 грн. Заклади, куди буде направлена допомога, розташовані в регіонах, де наразі найгірша ситуація з фінансуванням пансіонатів, а також куди переїздять на тимчасове перебування самотні старенькі з окупованих регіонів чи населених пунктів, де активно ведуться обстріли.

Фонд закликає усіх приєднуватись до акції "ОГОРНИ ТЕПЛОМ" та зробити подарунок на Новий рік самотнім стареньким. Адже тільки об’єднавшись, ми зможемо швидше створити умови для гідної старості в Україні!

Які новорічні подарунки отримують одинокі старенькі під час війни?