Магазин у Брюсселі розпродає загублені посилки Amazon
Фото: Pile ou Face / Facebook

В Брюсселі відкрили магазин Pile ou Face (з французької "орел або решка"), який продає загублені, недоставлені або непотрібні посилки з Amazon. Про це пише видання The Mayor.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Засновники магазину, родина Юзертам, зазначає, що вирішили створити магазин, коли стикнулись з проблемою недоставлених посилок. Вони зрозуміли, що певна кількість відправлень ніколи не доходить до місця призначення, а натомість накопичується в кур’єрських компаніях до моменту утилізації.

"85% посилок у продаж надходять від Amazon", — сказав засновник магазину. За його словами, запаси коробок розкуповуються з величезною швидкістю.

Власники магазину використовують метод ціноутворення, де клієнти платять за кілограм посилки 16 євро. Перед купівлею покупцям дозволяють бачити ящики, навіть підіймати їх, щоб визначити вагу та місткість посилки.

За словами власників магазину, люди стали володіти розумними годинниками, електронними гаджетами та навіть смартфонами за нижчою ціною, ніж ринкова вартість продукту. Найдорожчим із розпакованих виявився піджак Moncler вартістю 1500 євро.