Медичну довідку для навчальних закладів тепер можна отримати легше: алгоритм дій
Фото: Unsplash

Медичний провайдер Helsi спростив процес отримання обов'язкових довідок для зарахування до садочків, шкіл та ВНЗ, а також працевлаштування за окремими професіями.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Тепер всі необхідні дані про форму довідок та чіткий покроковий алгоритм їх отримання є у застосунку Helsi, який доступний з телефону чи будь-якого іншого девайса.

Щоб легко оформити довідку у застосунку Helsi, необхідно зайти у нього та вибрати "Сервіси", далі розділи "Довідки та профілактика".

На екрані з'явиться список медичних довідок, які на сьогодні надають медичні заклади України, а саме:

  • № 086-1/о — для садочка та школи;
  • № 086-о — для ВНЗ;
  • № 028/о — для басейну;
  • № 083/о — для водіїв;
  • № 1-ОМК — для особистої медичної книжки.

Вибравши потрібний вид довідки, користувач може переглянути, які документи, консультації лікарів та аналізи необхідні для її отримання. Після цього безпосередньо з застосунку можна записатися на прийом до профільних лікарів на зручний час.

Результати медоглядів, аналізи та довідки можна зберігати в розділі "Медичні документи" в застосунку та за необхідності дати доступ лікарю, надрукувати чи переслати.

Згодом в Helsi буде доданий алгоритм, який дозволить отримувати довідки у пришвидшеному режимі. Додадуть у застосунок перелік приватних лікарень, які надають комплексну послугу проходження медогляду та здавання аналізів для отримання довідок в одному місці під ключ.

Зазначимо, у липні у Helsi з'явився "Календар щеплень", за допомогою якого мамам зручно відстежувати та планувати щеплення діток до шести років.