Музей-майстерню Ади Рибачук і Володимира Мельніченка відкрили після оновлення
Фото: фонд АРВМ

Музей-майстерню художників Ади Рибачук і Володимира Мельніченка відкрили після оновлення. Про це повідомляє фонд АРВМ, що опікується творчістю пари.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

"Трохи магії і тепер кожен твір має достатньо повітря та дистанцію для огляду. Ми запрошуємо вас стати свідками дива поступового народження музею", – пишуть у АРВМ.

У музеї покажуть твори, які раніше не були представлені публічно. Першою покажуть експозицію під назвою Non-Finito, з незавершеними роботами художників. Також проводитимуть майстер-класи, екскурсії, кінопокази й мистецькі лекції.

Експозиційний простір оновили з допомогою архітектурного бюро "Форма". Також оновлення майстерні митців фінансово підтримав винний бар і бістро Pure & Naive, що у 2023 році зібрав мільйон гривень на фонд АРВМ.

Відвідати музей можна щосереди, п’ятниці й суботи з 12:00 до 19:00 за адресою вулиця Малопідвальна, 10–Б.

Володимир Мельніченко й Ада Рибачук – українські художники, які разом працювали над серією панно в київських Палаці дітей та юнацтва й Центральному автовокзалі, а також створили Парк пам’яті на Байковому цвинтарі. Художник-шістдесятник Володимир Мельніченко помер 20 квітня 2023-го у віці 91 рік.