RU

На що звертають увагу українські мандрівники під час вибору місця для відпочинку – опитування

13.09.2023, 15:44 • 2 хвилини
На що звертають увагу українські мандрівники під час вибору місця для відпочинку – опитування - Фото
Фото: Unsplash

Державне агентство розвитку туризму в партнерстві з проєктом UNICEF U-Report Ukraine провели аналіз джерел інформації, на які покладаються українці, плануючи свої подорожі в умовах воєнного стану. А також поцікавилися, на що мандрівники звертають увагу, обираючи місця для відпочинку.

Більшість респондентів, які наразі мандрують країною, насамперед звертають увагу на красу природи — 51%, а вже потім на цінову доступність — 46%. Культурна спадщина та історичні пам'ятки цікавлять 36% туристів.

Безпека регіону в умовах повномасштабного вторгнення має значення для 27% опитаних. 16% мандрівників відвідують той чи інший регіон заради того, щоб надихнутися автентичною культурою і стільки ж -  заради того, щоб помилуватися популярними "інстаграмними" місцями.

Особливості місцевої кухні цікавлять 13% українців, а крафтові виробництва під час вибору локації для відпочинку мають значення лише для 5%.

Фото: ДАРТ

Головним джерелом інформації, на яке покладаються українські мандрівники перш ніж запланувати свої подорожі, є інтернет. 63% опитаних користуються цим джерелом, щоб більше дізнатися про місце подорожі.

Наступним дієвим інструментом для планування мандрівок 49% респондентів вважають соцмережі. Порадами друзів та родичів користуються 28% опитаних українців і 7% дізнається інформацію зі ЗМІ.

Державне агентство розвитку туризму в партнерстві з проєктом UNICEF U-Report Ukraine опитали понад 5 000 респондентів у віці від 14 до 34 років. Опитування було проведене 18 — 27 серпня 2023 року.

Деякі питання з опитування були з можливістю множинного вибору. Відповідно, кожен учасник мав змогу обирати найбільш прийнятий для себе варіант, тому кожна відповідь тут має відсоток вибору її респондентами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини