Співачка гурту Within Temptation розказала свої враження про зйомки кліпу в Києві
Фото: EPA

Вокалістка нідерландського гурту Within Temptation Шарон ден Адель розказала в ексклюзивному інтерв'ю журналу Metal Hammer про зйомки кліпу на пісню A Fool's Parade. Також співачка висловилася про війну, яка триває в Україні.

18 березня в Києві відбулися зйомки кліпу нідерландського метал-гурту Within Temptation на проукраїнську пісню A Fool's Parade. Шарон ден Адель разом з гуртом приїхала до міста завдяки некомерційній організації Music Saves Ukraine, яка прагне підвищити обізнаність про Україну в контексті російсько-української війни.

"Вони запросили нас на початку цього року, щоб ми приїхали й зблизька побачили, як живуть люди в країні, де триває війна. Також вони просили поширити інформацію про війну, щоб люди продовжували підтримувати та надавати допомогу для України", – каже співачка.

У розмові з автором журналу Metal Hammer Данні Лейверсом співачка розказала, що її візит до Києва відбувся напередодні масштабних повітряних атак на місто з боку російських військ, які запускали гіперзвукові ракети.

"Київ — це місто, яке час від часу зазнає обстрілів, але воно не схоже на схід України, де обстріли відбуваються постійно, щодня й де руйнування набагато гірші, ніж у Києві", – зазначає Шарон ден Адель.

Ден Адель здивувало те, що в кожного українця є застосунок для сповіщення про повітряну тривогу.

"З моменту, як щось потрапляє в повітряний простір України або вилітає з аеродромів з-за кордону, люди одразу про це проінформовані", – додає ден Адель.

Також співачка прокоментувала композицію A Fool's Parade. За її словами, пісня про те, що Росія намагається засліпити багатьох людей своєю пропагандою.

"Ми живемо на Заході. У нас є вільна преса. У нас так багато можливостей побачити, якою є реальна історія. Для нас це така очевидна війна. Одразу зрозуміло хто загарбник, а хто намагається захистити свою країну", – каже співачка.

Для вокалістки було важливо поїхати в Україну для зйомок кліпу, щоб продовжити говорити про війну в медіасередовищі. Вона зазначає, що люди швидко забувають новини, особливо якщо перестати про це говорити.

"Я хотіла зробити це, тому що важливо продовжувати підтримувати їх. Коли ми там, ця історія стає більш масштабною. Якби я знімала відео вдома, люди б сказали: "Навіщо ти робиш це вдома? Це нічого не додає до історії".

Я хочу привернути увагу до України, змусити людей думати про неї, тому що новини дуже швидко зникають. Сьогоднішня новина — завтра вже стара новина. Так само і з війною. Війна не припиняється. Я знаю, що багато людей втомилися від неї, але Україна не може дозволити собі такої розкоші, щоб втомитися від війни, бо тоді вона програє", – розказує вокалістка гурту Within Temptation Шарон ден Адель.