У Київській області побудують сучасний комплекс із переробки відходів
![У Київській області побудують сучасний комплекс із переробки відходів У Київській області побудують сучасний комплекс із переробки відходів](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/10/19/20231019112731-9011.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У Київській області зведуть сучасний комплекс із переробки відходів. Міжнародна компанія Miyamoto International допомагатиме збудувати систему управління відходами, повідомив голова КОДА Руслан Кравченко.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Наміри будівництва обговорили під час зустрічі із генеральним директором Miyamoto International, доктором Хідекі "Кіт" Міямото. Такий проєкт вже впроваджується компанією в Україні за кошти міжнародних донорів, але потребує вдосконалення й подальшої деталізації.
Зазначається, що в Київській області хочуть знайти належний алгоритм ідентифікації, збору та утилізації відходів руйнації.
"Це — важливий етап відновлення, яке зараз активно відбувається у регіоні. Адже під час демонтажу зруйнованих окупантами будівель утворюється величезна кількість таких відходів", — каже Кравченко.
Мета цього проєкту — зберегти природні ресурси, зменшити забруднення довкілля та розвинути економіку в області. Тому хочуть налагодити переробку відходів із застосуванням сучасних світових технологій, щоб створити можливості для їх повторного використання.
Miyamoto International володіє експертизою з гуманітарного відновлення після стихійних лих, військових конфліктів та катастроф, має офіційні представництва у 27 країнах світу. Партнерами Miyamoto International є такі міжнародні організації як Світовий банк, USAID та більшість агентств ООН.