У Миколаєві розробили проєкт плавучого будиночка на воді – фото
![У Миколаєві розробили проєкт плавучого будиночка на воді – фото У Миколаєві розробили проєкт плавучого будиночка на воді – фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/10/20/20231020142503-5872.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Конструкторське бюро "Сі-Джоб Миколаїв" розробили проєкт хаусбота – плавучого будинку, пише "Миколаїв — місто корабелів".
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Хаусбот представляє дворівневу сталеву конструкцію на плавучій платформі. Проєкт передбачає швартове, буксирувальне та рятувальне обладнання, системи для підключення до берегової інфраструктури, опалення й подання води.
![Фото: Сі-Джоб Миколаїв](https://www.liga.net/images/general/2023/10/20/20231020142523-9918.png)
У будиночку є вітальна, кухня, дві спальні, ванна кімната, туалет і тераса для відпочинку. Енергозабезпечення забезпечується сонячними панелями, вітрогенератором і дизель-генератором.
![Фото: Сі-Джоб Миколаїв](https://www.liga.net/images/general/2023/10/20/20231020142756-4605.png)
"Мобільні будиночки на воді, які можна швидко переміщувати Південним Бугом, Дніпром та іншими річками у сезон або для проведення фестивалів, можуть бути додатковим чинником, що полегшить рішення завдань туристичного бізнесу або й просто дасть нові можливості приватного відпочинку", — йдеться у повідомленні.
![Фото: Сі-Джоб Миколаїв](https://www.liga.net/images/general/2023/10/20/20231020142632-9782.png)
![Фото: Сі-Джоб Миколаїв](https://www.liga.net/images/general/2023/10/20/20231020142647-4319.png)
![Фото: Сі-Джоб Миколаїв](https://www.liga.net/images/general/2023/10/20/20231020142759-5333.png)