Україна здобула п'ять медалей з легкої атлетики на Іграх нескорених-2023: результати

10 вересня відбулися кваліфікаційні змагання з легкої атлетики на Іграх нескорених-2023. Збірна України здобула одну золоту, дві срібні та дві бронзові медалі, повідомляє Invictus Games: Team Ukraine.

Змагання відбуваються в німецькому Дюссельдорфі. Ігри нескорених триватимуть з 9 до 16 вересня та об'єднають близько 600 учасників із 22 країн.

Капітан команди українських інвіктусів ветеран Олександр Маковей завоював перше місце та золото для України зі штовхання ядра у категорії IF8 з результатом 10,40.

Срібні нагороди — у Володимира Гери у штовханні ядра сидячи в категорії IF7, його результат — 4,84 м, та Миколи Заріцького у метанні диска з результатом 29,32 в категорії IF1.

Бронзу здобули Вадим Мазніченко у штовханні ядра в категорії IF6 з результатом 6,19 та Володимир Товкис у метанні диска в категорії IF2.

Ігри нескорених (англ. Invictus Games) — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі. В Іграх беруть участь поранені військовослужбовці й ветерани.

Турнір, який започаткував британський принц Гаррі, проходить з 2014 року. Наразі до програми змагань входять десять видів спорту: стрільба з лука, легка атлетика, веслування на тренажерах, паверліфтинг, плавання, велоспорт, волейбол сидячи, баскетбол і регбі на візках, а також настільний теніс.