Українці тепер можуть відстежувати результати аналізів у мобільному застосунку
Фото: Helsi

Українці тепер можуть відстежувати результати аналізів у мобільному застосунку Helsi. Подібний кейс вперше реалізовано в Україні.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

Зараз у програмі будуть доступні результати аналізів з 27 лабораторій по всій Україні, які на цей час працюють з Helsi, згодом мережа установ розширюватиметься.

Результати аналізів надходитимуть у кабінет пацієнта автоматично після того, як лікар або лабораторія вноситимуть відповідну інформацію в базу даних Електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ).

Користувачам сервісу, у яких встановлений мобільний застосунок Helsi, приходитиме сповіщення про надходження результатів досліджень. Вони зберігатимуться в медичній картці пацієнта в розділі "Медичні документи", де можна буде ознайомитись з ними, побачити висновок лікаря, переглянути інформацію про лабораторію тощо.

Після ознайомлення з результатами аналізів пацієнт може залишити відгук, давши оцінку роботи лабораторії. Зазначається, що це в майбутньому допоможе покращити якість оформлення документів з результатами лабораторних досліджень.