У Києві на двох станціях метро змінюють мапи-схеми й переозвучують оголошення
Фото: КМДА

У Київському метрополітені тривають роботи з перейменування двох станцій. Наразі вже замінили назви на всіх інформаційних покажчиках напрямку руху пасажирів і поїздів, а також встановили нові лінійні схеми над дверима у вагонах, пише КМДА.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Окрім того, тривають роботи із заміни мапи-схеми на інформаційних стендах, які розташовані на платформах станцій. Як зауважують у комунальному підприємстві "Київський метрополітен", значну частину робіт можливо виконувати лише в нічні зміни.

Водночас у вагонах синьої лінії вже звучать нові аудіооголошення з назвою станції "Площа Українських Героїв". Роботи із запису інформації на зеленій лінії поки тривають.

Також у метрополітені здійснили перезапис всіх назв станцій англійською мовою. Тепер вони звучать голосом громадянина Великої Британії, який із початку повномасштабного вторгнення приїхав в Україну та займається тут волонтерством.

Зазначається, що процес перейменування йде до завершення. Однак деякі роботи триватимуть певний час, зокрема виготовлення та встановлення на кожну перейменовану станцію чотирьох комплектів букв для назв. Наразі триває підготовка тендерної документації, яку найближчим часом оприлюднять на Prozorro.

Рішення про перейменування двох станцій метрополітену ухвалили депутати Київради у травні цього року. Комплексні роботи з перейменування на підприємстві розпочали в липні та тривають досі.