У Києві оновлюють навігацію, пов’язану з перейменуванням, на двох станціях метро
Фото: Богдан Гдаль

У київському метро тривають роботи, пов’язані з перейменуванням станцій "Площа Льва Толстого" — на "Площа Українських Героїв", а також "Дружби народів" — на "Звіринецьку". Про це повідомляє КП "Київський метрополітен".

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Комплекс робіт із перейменування цих двох станцій, який розпочався в липні, планується завершити до кінця вересня.

Наразі фахівці замінили покажчики напрямків руху поїздів на колійних стінах, нанесли нові назви на світлові покажчики напрямку руху пасажирів та оновили іншу навігацію на станціях підземки. Тепер поетапно замінюють лінійні схеми у вагонах синьої лінії.

Також триває запис нових аудіооголошень як українською, так і англійською мовами, що транслюватимуть в електропоїздах. У найближчі тижні розпочнуть перезапис інформаторів у рухомому складі, паралельно з цим оновлюватимуть назви станцій на моніторах.

На колійних стінах з’являться нові написи "Площа Українських Героїв" та "Звіринецька", літери для яких розробив дизайнер Богдан Гдаль. Дизайн погодили з архітекторами станцій.

Станом на сьогодні комунальники готують документи для відкритих торгів щодо виготовлення літер на колійні стіни з урахуванням всіх особливостей шрифтів та специфіки подальшої експлуатації.

У травні депутати Київської міської ради підтримали рішення щодо перейменування двох станцій київського метрополітену.