На Київщині відкрили модульний садочок — фото
![На Київщині відкрили модульний садочок — фото На Київщині відкрили модульний садочок — фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/04/20230404154752-3259.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У селі Загальці Бородянського району Київщини відкрили модульний дитячий садочок за сприяння благодійного фонду "Угорська екуменічна служба допомоги-Україна". Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
![Фото: КОВА](https://www.liga.net/images/general/2023/04/04/20230404154827-7417.jpg)
Новий освітній заклад розрахований на одночасне навчання 55 дітей. Він повністю забезпечений необхідними меблями, кухнею та генератором.
Також у садку створені безпечні умови перебування, сучасний освітній простір та архітектурний дизайн. Наразі його відвідують близько 30 дітей дошкільного віку та навчаються учні 1 і 2 класу.
![Фото: КОВА](https://www.liga.net/images/general/2023/04/04/20230404154800-8570.jpg)
"Модульний садочок — це лише перший, тимчасовий етап. Наступним буде повна і комплексна відбудова всіх соціальних закладів. Зокрема, і закладу освіти в Загальцях",— каже т.в.о. голови КОДА Дмитро Назаренко.
![Фото: КОВА](https://www.liga.net/images/general/2023/04/04/20230404154809-9816.jpg)
До закладу освіти 3 квітня завітала іноземна делегація: заступник міністра закордонних справ і торгівлі Угорщини Левенте Мадяр, генеральний директор Екуменічної Служби допомоги Ласло Легел.
Також закордонні гості побували в селі Синяк, де зараз тривають будівельні роботи адміністративної будівлі. Це буде офісне приміщення, що поєднає в собі ЦНАП, амбулаторію та поштове відділення. Воно розраховане на надання базових послуг для майже 1700 мешканців Синяківського старостату, зазначають в КОВА.
![Фото: КОВА](https://www.liga.net/images/general/2023/04/04/20230404154819-5526.jpg)