В Одесі зʼявився перший діагональний пішохідний перехід
![В Одесі зʼявився перший діагональний пішохідний перехід В Одесі зʼявився перший діагональний пішохідний перехід](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/06/06/20230606130221-7999.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
В Одесі зʼявився перший в місті діагональний пішохідний перехід. Він розташований на розі вулиць Катерининської та Ланжеронівської, повідомляє міськрада.
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Працівники КУ "Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ" впровадили особливі налаштування світлофора, коли пішоходи можуть здійснювати перехід у всіх напрямках.
![Фото: Одеська міська рада](https://www.liga.net/images/general/2023/06/06/20230606130230-2005.jpg)
Як приклад, міськрада наводить діагональний перехід у районі Сібуя в Токіо, який є найбільшим та найвідомішим пішохідним переходом в Японії. Понад 3000 пішоходів можуть одночасно переходити Сібуйський діагональний пішохідний перехід, що зробило його одним із символом Токіо та Японії загалом.
Діагональні пішохідні переходи ввели до ПДР у 2021 році. Їх облаштовують, щоб розвантажити перехрестя, де збирається багато пішоходів. У листопаді 2022 року перший діагональний перехід з’явився у Львові.