У Львові до кінця року запрацює електронний квиток у громадському транспорті
Фото: ЛМР

Електронний квиток мають ввести в обіг у всьому громадському транспорті Львова до кінця 2023 року. Про це повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, пише Твоє місто.

Зазначається, що це станеться після закінчення тестування та коригування проблем, які виникли під час нього. Наразі електронну оплату тестують на трьох маршрутах.

"Ми говорили про те, що тестування буде працювати певний період часу, ми не називали ліміти чи дату його завершення. Ми хочемо протестувати систему та навчити людей користуватися електронним квитком так, щоб ми розуміли, що система працює якісно і не має ніяких недоліків. Тоді ми впровадимо повністю е-квиток у всіх наших видах громадського транспорту", – зазначила Маруняк.

За її словами, е-квиток у всіх видах транспорту та на всіх маршрутах буде однозначно введено цього року.

На трьох автобусних маршрутах, які налічують 28 автобусів, тестують безготівкову оплату. Такі нововведення триватимуть до 30 червня.

Наразі у Львові триває перший етап впровадження електронного квитка у громадському транспорті, так звана "освіта пільговика". На цьому етапі завершують друк транспортних карток для пільгових категорій населення та тестують обладнання.