У Львові комунальники зрізали гілки, на яких було гніздо з пташенятами — фото
![У Львові комунальники зрізали гілки, на яких було гніздо з пташенятами — фото У Львові комунальники зрізали гілки, на яких було гніздо з пташенятами — фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/17/20230517155520-6712.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
У Львові під час обрізки дерев комунальники зрізали гілки, на яких було гніздо з пташенятами. Про це повідомив користувач у твіттері.
Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life
![Фото: twitter.com/GreenPipe88](https://www.liga.net/images/general/2023/05/17/20230517155529-5040.jpg)
"Вчора я випадково побачив, як комунальники спилюють дерева, і вирішив подивитись, що саме вони пиляють — здалось, одне дерево точно було здорове", — написав містянин.
За його словами, коли він підійшов ближче, то помітив на землі два гнізда: одне вороняче, інше — лісового голуба. У гніздах було по 2 пташеняти ще без пір’я.
![Фото: twitter.com/GreenPipe88](https://www.liga.net/images/general/2023/05/17/20230517155615-9739.jpg)
Біля нього стояла жінка, пані Наталя, яка і знайшла ці гнізда. Вона виявилася орнітологом – опікується покинутими/пораненими птахами.
"Цим птахам пощастило, бо поруч опинилась Наталя. Вона сказала що забере їх, вигодує, а потім відпустить. Але що робити з іншими птахами, враховуючи те, скільки по всій Україні відбувається варварських обрізань або вирубки дерев?", — йдеться у повідомлені.
![Фото: twitter.com/GreenPipe88](https://www.liga.net/images/general/2023/05/17/20230517155631-5992.jpg)
За словами комунальників, вони планували пересадити пташенят на інше дерево, але, як стверджує орнітологиня, в такому разі батьки їх не знайдуть або можуть з'їсти інші птахи.
Також містянин прикріпив пам'ятку щодо того, як поводитися, коли знайшли пташеня.