Жителям Флоренції будуть платити за поїздки на велосипеді
Фото: Unsplash

Міська влада Флоренції буде заохочувати людей пересідати з автомобілів на велосипеди. На цю ініціативу виділили понад 1,2 мільйона євро. Про це повідомляє The Mayor.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

Програма заохочення називається Pedala, Firenze ti premia ("Крути педалі, Флоренція винагородить тебе") і пропонує учасникам можливість заробляти до 30 євро на місяць. Усі, хто пересяде на двоколісний транспорт отримуватиме – 20 центів за кілометр, плюс п'ять центів за кожен кілометр на "загальних" велосипедах, якщо вони залишаються в межах муніципалітету Флоренції.

Велосипедисти, які вже користуються велосипедами, отримуватимуть до 15 центів за кілометр.

Щоб узяти участь, потрібно завантажити застосунок компанії Pin Bike та отримати Bluetooth-пристрій, що підтверджує використання велосипеда, а також кріплення для смартфона на кермо й сигнальні ліхтарі.

Міська влада Флоренції каже, що також надаватиме бонус у розмірі 100 євро щомісяця 200 користувачам, які наберуть найбільшу кількість балів у застосунку за допомогою різних "доброчесних дій", а також участь у заходах і опитуваннях.

Програма розпочнеться 3 червня і триватиме один рік з метою сприяння змінити звичку пересування на більш стійкі та здорові види транспорту.