Найкращий результат в історії: українська збірна здобула 6 медалей на Євро з велотреку

За п'ять днів змагань на чемпіонаті Європи-2020 з велотреку українські велосипедисти виграли шість нагород. Це найкращий результат в історії української збірної.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

Попередній найкращий результат був у 2017 році. Українці здобули 4 медалі.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Єдину золоту медаль здобула Олена Старікова. Вона фінішувала першою у жіночому кейріні – велоперегонах з прискоренням.

Старікова стала найбільш титулованою спортсменкою, адже окрім золота вона здобула бронзу у жіночому спринті та бронзу у складі жіночого командного спринту разом з Олександрою Логвінюк та Любов Басовою.

Окрім цього медалі здобули:

• Роман Гладиш "срібло" у чоловічому скретчі;
  • Тетяна Климченко "бронза" у жіночому скретчі;
  • Анна Нагірна, Тетяна Климченко, Вікторія Бондар та Юлія Бірюкова "бронза" у жіночому командному переслідуванні;

За кількістю нагород на Євро-2020 Україна розділила четверте місце з Португалією. Але у медальному заліку українська збірна фінішувала на восьмому місці.