Український бармен увійшов у рейтинг 75 осіб, які зможуть розбудувати світ напоїв у 2023 році
![Український бармен увійшов у рейтинг 75 осіб, які зможуть розбудувати світ напоїв у 2023 році Український бармен увійшов у рейтинг 75 осіб, які зможуть розбудувати світ напоїв у 2023 році](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/07/02/20220702202554-1007.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Дмитро Шовкопляс, український бармен та колишній співвласник київського бару Parovoz Speak Easy, увійшов до рейтингу британського журналу про напої Imbibe.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Видання визначило 75 осіб, які зможуть розбудувати кращий світ напоїв у 2023 році. Серед них не лише представники барної культури, але й винороби, постачальники чаю, пивовари та майстри з обсмажування кави.
"Якби український барний світ мав публічне обличчя, то це був би Дмитро Шовкопляс", – пише видання.
Влітку 2022 року Дмитро почав тур Brave Ukraine - серію виступів як гостьовий бармен у відомих барах Європи та США. Головна задача – розповісти про війну в Україні та зібрати кошти на її підтримку.
У жовтні Дмитро закінчив роботу в київському барі Parovoz Speak Easy, де працював вісім років. У планах – продовжити тур Brave Ukraine, кажуть в Imbibe.
- У червні 2022 року Дмитро Шовкопляс вперше серед українців увійшов до сотні найвпливовіших представників у барній індустрії за версією Drinks International.