У Києві помилково прооперували здорову собаку. За це клініка прийняла умову власника

У ветеринарній клініці Києва через помилку персоналу прооперували здорову собаку. Історією поділився власник тварини Максим Шульженко – голова правління в Спілці концертної індустрії України.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

Собаку Альбу завезли в клініку "Animal Health" на грумінг – помити та підстригти. 

Утім, через деякий час Шульженку прислали повідомлення: "Доброго дня, Альба прооперована, зуби почищені, покупана, в годині 6-7 можна забирати".

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин

У Києві помилково прооперували здорову собаку. За це клініка прийняла умову власника
Фото: з фейсбук-сторінки Максима Шульженка

"З якоїсь нікому незрозумілої причини крім грумінгу ветклініка зробила собаці, яка нещодавно народила цуценят і в якої ще є молоко, операцію під загальним наркозом по стерилізації. Сказати, що це треш, напевно ні сказати нічого", – написав власник тварини.

В коментарях Шульженко повідомив, що цуценят, народжених нещодавно, Альба вигодувати встигла.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Telegram: тільки корисна інформація для українських родин

В клініці зізналися, що помилка сталася, бо працівники наплутали. Почали вибачатися і казати, що за операцію не візьмуть грошей, розповів Шульженко.

"І вишенька на торті після приїзду поліції – ветеринарної документації про проведену операцію в клініці рівно нуль, її просто немає. В електронній записній зазначено – грумінг", – каже власник тварини.

Шульженко планував притягнути клініку до відповідальності за статтею 299 Кримінального кодексу – жорстоке поводження з тваринами.

Наступного дня власник ветклініки Іван Стойков написав, що провину вони визнають. А також приймають угоду Шульженка фінансувати лікування 4 пацієнтів на місяць впродовж двох років та щомісячно публічно про це звітувати.

"Ми повністю визнаємо нашу помилку та просимо вибачення у власників собаки і приймаємо вимогу Максима Шульженка задля досягнення мирової угоди: проводити лікування собак і котів, що потребують хірургічної допомоги і яка не може бути виконана через відсутність коштів у власників тварин", – написав Стойков.

Сам Шульженко підтвердив, що такою була його вимога і повідомив, що відмовився від будь-якої матеріальної компенсації.

"Зі свого боку я напишу відмову від заяви в поліцію. При цьому ДПСС (Держпродспоживслужба – ред.) в будь-якому випадку буде проводити перевірку, щоб уникнути таких ситуацій в майбутньому", – додав власник собаки.

Підписуйтесь на LIGA.Life в Facebook: тільки корисна інформація для українських родин