Поради

Десять вправ з пілатесу, які допоможуть позбутися болю в колінах

28.05.2021, 13:30 • 4 хвилини
Десять вправ з пілатесу, які допоможуть позбутися болю в колінах - Фото
Фото: depositphotos.com

Якщо у вас виникають больові відчуття після тренувань, тривалого сидіння, бігу, коли ви багато ходите або підіймаєте велику вагу, скоріш за все у вас слабкі коліна. 

Сертифікований старший інструктор з пілатесу Анжеліка О поділилася з POPSUGAR Fitness цими 10 рухами з використанням фітнес-резинки, маленького м’яча для йоги та блоку. 

Сильні м’язи ніг забезпечують підтримку колін.  Це полегшує тиск і навантаження на ці суглоби й також полегшує біль й допомагає людині бути більш активною.

Виконайте два-три підходи по 5-10 повторень кожної вправи. Ви можете робити ці вправи самостійно або як розминку для чергового тренування.

Під час виконання всіх вправ тримайте спину рівною, м’язи преса напружені, куприк трохи підкручений, щоб не було навантаження на поперек. 

Вправа № 1.

Вправа № 2.

Вправа № 3.

Вправа № 4.

Вправа № 5.

Вправа № 6.

Вправа № 7.

Вправа № 8.

Вправа № 9.

Вправа № 10

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.

Подбати більше про своє тіло і стати спортивнішими допоможуть як правильне харчування, так і професійні тренери. Наприклад, у мережі Спортлайф. Спортлайф є партнером Ліга.Лайф у матеріалах щодо здорового способу життя. Вони підтримують цю тематику фінансово, однак не втручаються у редакційні матеріали.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини