Поради

Комплекс дня | Танцювальне кардіотренування вдома для веселого закінчення тижня

27.11.2020, 20:00 • 3 хвилини
Танцювальне кардіотренування вдома для веселого закінчення тижня - Фото
Фото: depositphotos.com

Кінець робочого тижня – це привід для танцювального тренування. Вмикайте улюблену музику, вдягайте зручне взуття та одяг і починаємо наше активне тренування. Жодного спортивного спорядження та додаткової ваги – лише гарний настрій та бажання веселощів.

Розпочнемо з розминки: робимо крок в сторону. Ноги мають бути дещо зігнутими в колінах. З кожним кроком розкриваємо руки в сторону. З'єднаємо усі рухи та виконаємо вправу інтенсивніше.

Час покрутити стегнами. Поставте ногу на носак, прокрутіть п'ятку назовні, підіймаючи стегно вгору. Повторіть рух на іншу сторону. Під час підйому стегна руки мають бути скріплені вгорі. 

Потім витягніть руки вперед, присядьте та опустіть руки донизу.

А тепер все спочатку!

Тепер попрацюємо над руками. Як щодо боксерських ударів? Станемо у вихідну позицію. Руки мають бути зігнуті у ліктях. На чотири рахунки виправляємо руки. На четвертий рахунок варто зробити подвійний удар.

А тепер додамо присідання! 

Переходимо до спини та плечей. Робимо імпульси усім корпусом. Додаємо крок в сторону, руку також виправляємо. Запам'ятали? А тепер з'єднаємо усі рухи разом.

Наостанок додамо трошки плавності та присідань. Не поспішайте. Опускайтесь та підіймайтесь повільно. Руки мають нагадувати рухи крилами. 

Повне відео

Якщо вам хочеться продовжити танцювальне тренування, пропонуємо зазирнути в оригінальне відео!

Відео: Youtube-канал "MadFit"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини