На часі. До Зеленського прийдуть поговорити про медичний канабіс
![На часі. До Зеленського прийдуть поговорити про медичний канабіс На часі. До Зеленського прийдуть поговорити про медичний канабіс](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2019/03/20/20190320181629-2594.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Під Офісом президента 21 жовтня о 19:00 проведуть акцію "Ті, що терплять. Розмова з президентом про медичний канабіс".
Читайте нас в Telegram: головні новини коротко
Про це повідомляється на сторінці Маршу Свободи за реформи державної політики щодо наркотиків.
На сторінці ж акції наголошують: "У пацієнтів, які очікують препаратів медичного канабісу, владою вкрадено рік. Законопроекту так і не зареєстровано, паралізовано відповідні ініціативи уряду. Замість вирішення питання тема медичного канабісу стає предметом інформаційних спекуляцій".
Учасники анонсованої акції – громадські організації "МІСТ", "Афіна. Жінки проти раку", "Ветерани за медичний канабіс", "Українська спільнота людей з розсіяним склерозом", "Пацієнти з ЕПІ".
Читайте також: Канабіс допоміг уникнути депресії і прагнення до суїциду при ПТСР
Так, напередодні, 15 жовтня ОПУ показав усі п’ять запитань від президента Володимира Зеленського, четверте з яких – "Чи підтримуєш ти легалізацію в Україні медичного канабісу для зменшення болю у важких хворих?".
У п'ятницю, 16 жовтня, Зеленський пояснив ідею легалізації медичного канабісу.
Організатори нагадали Зеленському про його минулорічну фразу, що легалізація медичного канабісу не на часі, а "Ті, що хочуть – потерплять".
"Ця цитата позначилась на долях сотень тисяч важкохворих українців, чиє право на життя, захист свого здоров’я і доступ до ефективного лікування й надалі порушується", – йдеться в повідомленні.
Тимчасом, ексочільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун поділилася порадою, як зберігати дистанцію під час акцій протесту.
"До початку протесту можна зробити наступне: ви можете взяти із собою балончик чи крейду жовтого (або іншого яскравого) кольору та навколо себе намалювати коло, діаметром щонайменше у 1,5 метра. Це умовні межі, які не мають перетинати інші. Візуальний орієнтир гарно працює, адже часто людям складно уявити, якою має бути безпечна дистанція", – написала Супрун.
А на фото – який це має вигляд.
![На часі. До Зеленського прийдуть поговорити про медичний канабіс](https://www.liga.net/images/general/2020/10/16/20201016121338-6677.png)