Пояснення

Онлайн-школа найгірше вплинула на учнів 1-4 класів – УЦОЯО

07.05.2021, 17:46 • 1 хвилина
Онлайн-школа найгірше вплинула на учнів 1-4 класів – УЦОЯО - Фото
Ілюстративне фото: EPA

Віддалена форма навчання має найбільш негативні наслідки для учнів початкової школи.

Такими результатами моніторингу поділилася заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, пише Укрінформ.

Насамперед, це стосується того, що в початкових школах здобувають уміння вчитися. А онлайн це зробити складно.

Читайте також: Завдання у Viber, втрачені знання та школа влітку: яким був навчальний рік 2020-2021

"Спеціальні моніторингові дослідження, які вже проводилися, підтверджують, що дистанційна освіта має негативні наслідки на результати навчальних здобутків. Ми маємо декілька країн, які однозначно стверджують, що втрати великі і нерівномірні. Втрати стосуються не всіх учнів, не всієї популяції, а деяких категорій. Наприклад, дуже великі втрати за віковими категоріями. В учнів початкової школи більші проблеми, аніж у старшої", – сказала Вакуленко.

Також величезні втрати у навчальних здобутках мають діти з малозабезпечених сімей, бо дистанційна освіта відбувається передусім завдяки гаджетам. А ще великі втрати серед дітей, у яких батьки не мають вищої освіти.

"Є так званий показник культурно-економічного середовища, який визначає, наскільки освіченими є батьки. І чим менше освіченими є батьки, навіть формально, тим менше уваги вони приділяли навчанню своїх дітей, їхній освіті, створенню певного навчального середовища", – заявила заступниця директора УЦОЯО.

Раніше LIGA.Life поговорило з чотирма найкращими вчителями України і вони пояснили, чому це була не дистанційка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини