Зміст:
  1. Boombox – Фіртка
  2. BADWOR7H – по колу
  3. Burned Time Machine – Dreamcore.mp3
  4. LYKHO – KYIVCITYBLUE
  5. mine – Сам по собі
  6. Schmalgauzen – Наново
  7. Євген Філатов – Як звучить Світ. Україна (2 сезон)

Третій тиждень березня приніс понад 300 пісень. Вийшло чимало релізів що, мають, зокрема, нетипове звучання чи уособлюють у собі певні експерименти.

У цьому випуску поговоримо про кантрі-рок від Boombox, циклічний мініальбом від BADWOR7H, щирий та ніжний альтметал від Burned Time Machine.

Boombox – Фіртка

Жанр релізу: кантрі, блюз, рок.

Дата релізу: 28.03.2024.

Гурт Boombox вирішив також поекспериментувати та створив кантрі-рок хіт "Фіртка". Пісня виконана в усіх канонах жанру, оповідаючи історію про палке кохання, нечисту силу та сторону добра. Мимоволі уявляються дикі просторі степи України, що потребують людей живих та емоційних.

Крім елементів кантрі у пісні присутні нотки блюзу та року, що епізодично доповнені скретчами та семплами діджея Валіка.

BADWOR7H – по колу

Жанр релізу: електроніка.

Дата релізу: 28.03.2024.

"По колу" – другий мініальбом київського електронного продюсера. Повноформатник оповідає про замкнуте коло невдалих стосунків, у які потрапляє ліричний герой. Протягом циклу лунають колаби з такими виконавцями, як renie cares, lumosback та Andrii Barmalii.

Робота має виключно електронне звучання, що має гіперпопові, брейкбітні та індіпопові нотки. Аутро нагадує перемотування плівки назад, до першого треку мініальбому. Від чого утворюється петля, яка не має свого логічного завершення.

Burned Time Machine – Dreamcore.mp3

Жанр релізу: альтернативний метал, метал.

Дата релізу: 28.03.2024.

Полтавський метал-гурт продовжує рухатися до заповітного дебютного альбому "Лімінальний". Навіть зараз, коли вже вийшло чимало релізів, що прикували увагу слухача та медіа до проєкту.

Трек "Dreamcore.mp3" за словами гурту є тою композицією, що буде розділяти дебютний повноформатник на дві взаємопротилежні частини. Сам сингл є одкровенням ліричного героя, який прагне возз’єднання з коханою людиною. Незвичний своїм звучанням, цей альтернативний метал-монолог чіпляє своєю щирістю та ніжністю, яка переростає у пасивну ненависть.

LYKHO – KYIVCITYBLUE

Жанр релізу: ґрандж, експериментальний ґрандж, альтернативний рок.

Дата релізу: 29.03.2024.

Після релізу повноформатника "Я СТАРАВСЯ АЛЕ НЕДОСТАТНЬО" проєкт LYKHO розпочинає новий етап творчості саморефлексією на переїзд до столиці України. Щоправда, емоції у Микити Скоковського не такі позитивні, як у Степана Радченка, а радше антиподні: мегаполіс видається чужим та зводить з розуму новоприбулого.

KYIVCITYBLUE не відходить від канонів творчості музичного проєкту та лунає експериментальним ґранджем, що своїм грубим та сильним перенавантаженням переносить на інакший рівень розуміння музики.

mine – Сам по собі

Жанр релізу: альт-поп.

Дата релізу: 29.03.2024.

З початку повномасштабного вторгнення, тріо mine вирішило повністю позбутися російськомовної творчості. І лише зараз дебютує україномовним мініальбомом, який був написаний у 2020 році.

Повноформатник "Сам по собі" настільки спокійний, що навіть не застав часи ковіду. Це самобутня та ностальгічна робота, що застигла у часі та відтворює зовсім інакші думки та переживання.

Schmalgauzen – Наново

Жанр релізу: кабаре, джаз.

Дата релізу: 29.03.2024.

Після релізу мініальбому гурт вирішив додати п'яту композицію – "Наново". Про це свідчить зв’язок двох релізів як музикальним ретростилем, так і обкладинками.

"Наново" встигає змінювати свій темп з легкого джазу, що пробирає клавішами та спокійною лірикою, до джазового божевільного соло з прискореним речитативом.

Євген Філатов – Як звучить Світ. Україна (2 сезон)

Жанр релізу: електроніка, альтернативна електроніка.

Дата релізу: 28.03.2024.

Минулого року Євген Філатов, соліст гурту The Maneken та продюсер ONUKA презентував мініальбом "Як звучить Світ. Україна". Він є фінальним продуктом однойменного тревел-проєкту, ціль якого – передати композицією унікальність та особливість кожного міста країни.

Перша частина була сприйнята аудиторією тепло. Тому маємо не менш слабкий сиквел, який передає атмосферу прифронтових міст. Із звуків навколишнього середовища Євген Філатом сформував 5 електронних композицій, які з перших секунд заворожують своїм нетиповим звучанням.