"Чекай мене, коли все це мине". Гурт "Антитіла" та Ed Sheeran випустили спільну пісню
!["Чекай мене, коли все це мине". Гурт "Антитіла" та Ed Sheeran випустили спільну пісню "Чекай мене, коли все це мине". Гурт "Антитіла" та Ed Sheeran випустили спільну пісню](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2022/05/02/20220502130825-6190.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Прем'єра пісні та кліпу відбулася сьогодні, 2 травня.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
Трек "2Step" складається з двох частин: англо- та україномовної. За словами лідера гурту "Антитіла" Тараса Тополі, українська лірика – це його особиста історія першого дня війни.
"Сирени обірвали не лише наш з Оленою [дружина Тараса Тополі – співачка Alyosha] сон, але й сон мільйонів українців того дня. У мирне життя увірвалася війна, яка триває місяцями, герої ми в ній, і ми в ній шоураннер…", – пише співак на своїй сторінці у Facebook.
Відео: Youtube-канал "АНТИТІЛА"
Пропозицію записати спільну пісню з британським виконавцем Тополя називає ще одним виявом підтримки з боку народу Великої Британії.
"Антитіла виконували свою роботу як солдати, нам було нелегко створювати та записувати українські тексти та вокал у студії. Окрім того, під окупацією була студія Bobina Records, де ми зазвичай записували власні пісні. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу та незмінному співавтору й аранжувальнику багатьох пісень, ми зробили свою справу", – розповідає Тополя на офіційній сторінці гурту у Instagram.
Також гурт зазначив, що кліп присвячений українському режисеру Дмитру Маніфесту, який пішов з життя дуже рано. Режисером та продюсером кліпу став Дмитро Шмурак – близький друг режисера.