У липні вийде перший у світі комікс про борщ, який створила українка
Скриншот з сайту "Видавництво"

Перший у світі комікс про борщ під назвою "Коротка історія українського борщу" створила українка Євгенія Кузнецова. Про це вона повідомила у своєму Facebook.

Цікаво про здоровий спосіб життя на YouTube-каналі LIGA Life

Скриншот з сайту ''Видавництво''
Скриншот з сайту ''Видавництво''

Авторка розповідає, що для неї це був перший досвід написання мальописного сценарію, але їй це дуже сподобалося. Сама історія вкладена в діалоги й пригоди героїв.

Книжку проілюструвала художниця Софія Сулій.

Скриншот з сайту ''Видавництво''
Скриншот з сайту ''Видавництво''

"Хай ти пʼєш лавандовий раф і замовляєш додому суші, все одно, якщо в грудях твоїх тріпоче українське серце, у тебе виникне потреба зварити справжній борщ. Саме так сталося з Андрієм – простим хлопцем, який гідно прийняв борщевиклик. Цю книжку можна було б назвати "Одіссея борщу", якби Одіссей у своїх мандрівках ніколи не виїжджав за межі Київської області, а відповіді на фундаментальні питання життя і смерті шукав у капустяних базарних рядах. Чи відкриється Андрію таємниця справжнього борщу? Ходіть подивіться. Він старався", — йдеться в описі до мальопису.

Скриншот з сайту ''Видавництво''
Скриншот з сайту ''Видавництво''

Консультації щодо культури приготування борщу надавали авторки книжок про гастрономію Маріанна Душар і Олена Брайченко. "З ними ми вели дискусії про солене сало і колір прадавнього квасу", — пише Кузнєцова.

З друку комікс чекають орієнтовно на початку липня. А на сайті видавництва "Видавництво" його уже можна передзамовити.