RU

Британський журнал Vogue уперше в історії надрукували шрифтом Брайля

15.05.2023, 16:34 • 1 хвилина
Британський журнал Vogue уперше в історії надрукували шрифтом Брайля - Фото
Фото: British Vogue

Випуск британського журналу Vogue вперше в історії надрукували шрифтом Брайля. Також цей випуск можна прослухати в аудіоформаті на сайті видання.

Редакція повідомила, що у травневому випуску Vogue представлено матеріали про 19 людей з інвалідністю зі сфери моди, спорту, мистецтва та активізму.

Випуск створювали спільно з гендиректоркою консультаційної компанії з питань доступності Tilting the Lens Сінеад Берк. Вона зазначила, що цей журнал означає "початок, а не пункт призначення".

"Близько 16 мільйонів людей у Великій Британії мають інвалідність, мільйони людей з інвалідністю, видимі чи непомітні, живуть поряд із нами. Настав час, щоб ми усвідомили, ким ми є як суспільство, і щоб мода побудувала кращу, доступнішу та інклюзивнішу індустрію", — зазначив головний редактор видання Едвард Еннінфул.

Редакція обіцяє безплатно надсилати випуск журналу зі шрифтом Брайля читачам, які залишили заявку на сайті й офіційно підтвердили проблеми із зором. Звантажити його можна теж безплатно. Крім того, аудіоверсію брайлівського номера Vogue за травень 2023 року можна прослухати на плеєрі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини