Матч Світоліної у півфіналі Вімблдону покажуть на великому екрані у центрі Києва – деталі
![Матч Світоліної у півфіналі Вімблдону покажуть на великому екрані у центрі Києва – деталі Матч Світоліної у півфіналі Вімблдону покажуть на великому екрані у центрі Києва – деталі](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/07/12/20230712094350-3363.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
Сьогодні, 13 липня, відбудеться пряма трансляція півфіналу Вімблдону за участі української тенісистки Еліни Світоліної — на найбільшому екрані торгово-розважального центру Gulliver. Початок події о 15:30.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
У півфіналі Світоліна змагатиметься проти чеської тенісистки Маркети Вондроушової.
"Ми всім серцем вболіваємо за Еліну Світоліну та бажаємо перемоги. Тож запрошуємо всіх підтримати нашу спортсменку наживо — у самому центрі Києва! Нехай наша спільна підтримка приведе до фіналу, який ми обов’язково покажемо на екранах ТРЦ Gulliver", — додає директорка з маркетингу ТРЦ Катерина Жураківська.
Трансляція відбувається за підтримки платформи Setanta Sports. Також гру можна подивитись у вільному доступі онлайн за посиланням. За кожного унікального користувача Setanta Sports перерахує 10 гривень у фонд Світоліної, який сприяє розвитку молодих спортсменів.
![Фото: Gulliver](https://www.liga.net/images/general/2023/07/13/20230713125957-6760.jpg)