На Софійській площі в Києві запалили головну ялинку
![На Софійській площі в Києві запалили головну ялинку На Софійській площі в Києві запалили головну ялинку](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/12/06/20231206181353-2656.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Сьогодні, 6 грудня, в день Святого Миколая, на Софійській площі в Києві запалили вогні на головній ялинці країни, повідомив міський голова Віталій Кличко.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
За його словами, ялинка, як і минулого року, — штучна, заввишки 12 метрів. Її встановили й прикрасили за кошти меценатів.
![Фото: Віталій Кличко / Telegram](https://www.liga.net/images/general/2023/12/06/20231206181144-2133.jpg)
Тему локації обрали "Хоробрі серця", присвячена українським захисникам і захисницям. Тож новорічне дерево прикрашають іграшки у формі блакитних та жовтих сердець. На верхівці встановили Герб України.
Поруч з ялинкою облаштували фотозону у вигляді серця, яка теж присвячена українським військовим. Також маленькі ялинки, оздоблені жовтими й синіми серцями.
Кличко розповів, що за донат кожен відвідувач може забрати із собою одну прикрасу на згадку. Задонатити можна через qr-коди, які надають благодійні та волонтерські організації, що долучились до ініціативи.