RU

У Києві "оцифрували" понад 100 000 дерев

21.08.2023, 14:45 • 1 хвилина
У Києві
Фото: Олександр Возний / Facebook

Станом на 21 серпня у столиці "оцифрували" понад 107 000 зелених насаджень. Про це повідомив директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний.

За його словами, у межах наповнення онлайн-мапи дерев КП УЗН Деснянського, Голосіївського та Печерського районів "оцифрували" всі вуличні насадження та переважну більшість скверів і зараз працюють у парках.

Окрім цього, до онлайн-мапи вже додали сім парків у Деснянському та один у Голосіївському районах Києва. Також розпочали роботи з "оцифровування" парку Партизанської слави в Дарницькому районі та парку Вічної слави — в Печерському районі.

Завдяки ресурсу комунальники зможуть провести чітку інвентаризацію і зрозуміти, скільки дерев у столиці, в якому стані вони є, а також надавати громаді дієві інструменти контролю.

Онлайн-мапа буде оприлюднена щойно дозволить безпекова ситуація, адже під час роботи з нею використовуються високоточні карти. Ресурс міститиме фотографію кожного "оцифрованого" дерева, інформацію про його географічне місце (з прив’язуванням до точних координат), вид, діаметр стовбура, висоту та стан.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини