У столичному ботсаду імені Фоміна врятували віковий дуб – фото
![У столичному ботсаду імені Фоміна врятували віковий дуб – фото У столичному ботсаду імені Фоміна врятували віковий дуб – фото](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/06/30/20230630131210-5058.png&w=620&fit=cover&dpr=2)
У ботанічному саду імені Фоміна врятували віковий дуб, який був частиною київського пралісу. Про це повідомив столичний арборист Володимир Ветроградський.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
![Фото: Володимир Ветроградський](https://www.liga.net/images/general/2023/06/30/20230630131158-4509.jpeg)
За його словами, цей проєкт є втіленням єдності, яка два роки тому об'єднала 40 киян задля спільної мети — порятунку вікового дуба.
Дерево росло в діброві, частина якої спочатку була міським смітником. Потім, майже 190 років тому, все вичистили й перетворили на ботанічний сад. З того часу збереглося лише декілька дерев. Врятований дуб — одне із них.
![Фото: Володимир Ветроградський](https://www.liga.net/images/general/2023/06/30/20230630131134-1843.jpeg)
Арборист Володимир Ветроградський зазначає, що дерева могло вже не бути, однак завдяки підтримці керівництва ботанічного саду та небайдужим громадянам були проведені роботи, й тепер дуб радуватиме сучасні й наступні покоління.
Імена кожного, хто доклався до збереження цього дуба, можна знайти за QR-кодом на інформаційній табличці поруч з деревом.
![Фото: Володимир Ветроградський](https://www.liga.net/images/general/2023/06/30/20230630131113-3679.jpeg)
![Фото: Володимир Ветроградський](https://www.liga.net/images/general/2023/06/30/20230630131145-4630.jpeg)
![Фото: Володимир Ветроградський](https://www.liga.net/images/general/2023/06/30/20230630131123-1233.jpeg)