В Японії вчать усміхатися без маски після пандемії COVID-19
Фото: Unsplash

В неділю у Центрі допомоги людям похилого віку Акабане-кіта в Токіо провели уроки, щоб навчити охочих усміхатися без маски, пише The Straits Times.

На заняттях кожен учасник використовував ручне дзеркало, щоб перевірити, який вигляд має його усмішка.

Пані Кейко Кавано, тренер з усмішки, сказала, що усмішка не тільки справляє гарне враження на інших та полегшує спілкування, але також робить людину більш позитивною.

У Японії вже не вперше проходив урок усмішки. У березні близько 20 осіб відвідали тренування в Йокогамі. Під час заняття учасників навчали, як "згинати" різні частини обличчя, щоб вийшла усмішка.

Японія пом’якшила обмеження на носіння масок у березні. За словами пані Кавано, з моменту оголошення цієї новини кількість запитів на уроки усмішки зросла в 4,5 раза порівняно з попереднім роком.

Минулої п’ятниці Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) заявила, що COVID-19 більше не є глобальною надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я, що є важливим кроком до припинення пандемії, яка вбила мільйони людей і підірвала світову економіку.

Комітет з надзвичайних ситуацій ВООЗ вперше оголосив, що COVID-19 представляє найвищий рівень небезпеки 30 січня 2020 року.