Заборонити у Києві будівництво нових розв'язок, поки не добудують на Шулявці — петиція
![Заборонити у Києві будівництво нових розв'язок, поки не добудують на Шулявці — петиція Заборонити у Києві будівництво нових розв'язок, поки не добудують на Шулявці — петиція](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/05/12/20230512142023-5779.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Петиція з вимогою заборонити у Києві будівництво нових розв'язок, поки не добудують Шулявський шляхопровід, набрала необхідні 6000 голосів на сайті Київради.
Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях
Петицію зареєстрували після того, як на сайті КМДА була опублікована інформація про плани почати будівництво дворівневої розв’язки – на перетині вулиць Богатирської та Полярної.
"Під час війни такі проєкти є марнотратством та ризикують отримати велику кількість скандалів з розкрадання коштів бюджету міста Києва, як багато попередніх проєктів", – зазначає автор петиції Олександр Гречко.
Також в описі йдеться про те, що такі розв'язки не зменшують затори у Києві. Місту варто подбати про розвиток громадського транспорту, а не надавати перевагу власникам автівок, вважає Гречко.
Основні роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу мають завершити до кінця 2024-го. До кінця 2023-го КМДА також планує оновити підземний перехід і транспортну розв’язку біля Шулявського мосту за 34 мільйони гривень.
Заради цього у КМДА планують знести п’ятий цех колишнього заводу "Більшовик", який викупить за 113 мільйонів гривень.