Жіночі купе в поїздах будуть доступні ще на чотирьох напрямках – яких саме
Фото: Укрзалізниця

Укрзалізниця розширює проєкт жіночих купе і з 15 листопада додає їх ще до чотирьох поїздів. Про це компанія повідомила у соцмережах.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Жіночі купе будуть доступні у таких потягах:

  • №17/18 Харків — Ужгород
  • №29/30 Київ — Ужгород
  • №3/4 Запоріжжя — Ужгород
  • №26/236 Одеса — Рахів.

Купити квитки у жіночі купе можна буде у застосунку Укрзалізниці з 27 жовтня. Місця відповідно маркуватимуться в застосунку, а посадка до таких купе буде відкрита тільки жінкам і дітям до 5 років включно.

Вартість проїзду в таких купе не відрізняється від стандартної у вагонах аналогічного класу того ж поїзда.

Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко розповів, що у середньому жіночі купе заповнюються на 93%. За 4 місяці продали вже 25 000 квитків.

"Тому, як і обіцяли, збільшуємо кількість поїздів, де буде доступна ця послуга. Обирали "довгі" рейси, де подорожує багато жінок із дітьми, а також приєднали до проєкту нові напрямки: Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Рахів", — додав Лященко.

У компанії зазначили, що стежать за попитом на такі купе й аналізують відгуки. А також посилюють охорону поїздів і впроваджують системи відеонагляду в усіх нових вагонах.

З літа 2023 року жіночі купе функціонують у 4 пасажирських поїздах: №81/82 Київ – Ужгород, №41/42 Дніпро – Трускавець, №75/76 Київ – Кривий Ріг, №15/16 Харків – Ясіня.