Поради

Комплекс дня | Йога для початківців: п'ять асан для домашнього тренування

01.12.2020, 19:00 • 3 хвилини
Йога для початківців: п'ять асан для домашнього тренування - Фото
Фото: depositphotos.com

Йога – це давня практика, яка об'єднує розум і тіло. Вона включає дихальні вправи, медитацію та пози, призначені для розслаблення та зменшення стресу.

Кажуть, що заняття йогою мають багато переваг як для психічного, так і для фізичного здоров’я: може зменшити стрес, зняти тривожність, покращити сон, навички балансу, гнучкості та стабілізації. Також практики йоги допомагають покращити роботу легень та дихання.

Пропонуємо спробувати 5 простих асан, які допоможуть зробити крок на зустріч новому для вас виду домашніх тренувань.

1. Бокові скручування

Підігніть стопи під себе. Витягніть руки вгору. Потягніться. Повільно опустіть руки по діагоналі вниз, виконуючи скручування. Повільно підійміть руки вгору. Повторюйте бічні скручування протягом 50 секунд.

2. Поза кішка-корова

Станьте на коліна. Руки розташуйте під плечима. Зробіть вигин вверх. Затримайтесь у верхній точці. Голову опустіть вниз.

Прогніться донизу. Голову підійміть вверх. Затримайтесь. Виконуйте вправу протягом 50 секунд.

3. Балансуючий стіл

Залишіться у позі на колінах. Синхронно підійміть ліву руку та праву ногу. Потягніться. З'єднайте лікоть та коліно. Виконуйте вправу на ліву руку та праву ногу протягом 50 секунд. Повторіть вправу на іншу ногу.

4. Варіація собаки мордою вниз

Опустіться вниз. Витягніться руками вперед. Згинайте по черзі коліна, відриваючи стопи від підлоги. Виконуйте вправу не поспішаючи протягом 50 секунд.

5. Розтягування воїна

Станьте у вертикальну позицію. Відставте праву ногу в сторону, зігнувши її. Це опорна нога. Руки витягніть в сторону. Зіпріться на праву ногу, потягнувшись рукою вправо. Затримайтесь. Потягніться вниз. Опустіть праву руку вниз, а ліву заведіть за голову.

Повне тренування

Ще більше асан у оригінальному відео.

Відео: Youtube-канал "growingannanas"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини