Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив дату пробного ЗНО у 2021 році

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, зареєструватися на пробне тестування можна з 5 по 19 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Читайте нас в Telegram: головні новини коротко

"З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник/кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року", – розповіли в УЦОЯО.

Зазначається, що крім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник/кожна зареєстрована учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

За даними центру, результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, оприлюднять на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня. Також планується підготувати низку відеороз’яснень до завдань пробного ЗНО-2021.

Читайте також: Чому ЗНО 2020 українці склали краще та що буде в наступному році: 4 запитання до УЦОЯО