Розваги

"Зіркове" життя | #FreeBritney: Суд остаточно звільнив Брітні Спірс від 13-річної опіки батька

13.11.2021, 09:36 • 2 хвилини
#FreeBritney: Суд остаточно звільнив Брітні Спірс від 13-річної опіки батька - Фото
Фото: EPA

Суд у Лос-Анджелесі остаточно відсторонив батька співачки Брітні Спірс від опікунства над нею. Про це повідомляє видання New York Times. Повідомляється, що рішення набуває чинності негайно.

Контроль за фінансами співачки буде тимчасово передано професійному аудитору. На цьому наполягали сама Брітні Спірс та її адвокат Меттью Розенгарт ще у вересні.

Бухгалтер Джон Зейбл залишається в статусі тимчасового опікуна. Він допоможе оформити усі необхідні документи, щоб співачка отримала повний контроль над власними фінансами.

Найближчі слухання призначені на 8 грудня 2021 і 19 січня 2022 року. Сторони зустрінуться в суді, щоб врегулювати фінансові питання.

У США розпочалася кампанія на підтримку артистки. Прихильники руху "Звільніть Брітні" святкують рішення про припинення опікунства перед будинком суду.

У вересні батько Брітні Джеймі Спірс відмовився від опікунства після того, як артистка поскаржилася на зловживання правами опікуна. Він контролював її фінанси та особисте життя 13 років.

У вересні Netflix опублікували новий документальний фільм "Брітні проти Спірс", який розповідає про боротьбу співачки з батьківською опікою.

Ольга Модіна
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини