Новий фільм Антоніо Лукіча виходить в український прокат — відео
Кадр з фільму ''Люксембург, Люксембург''

В український прокат виходить нова стрічка режисера Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург". У кінотеатрах переглянути фільм можна буде з 13 квітня.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Зйомки стрічки "Люксембург, Люксембург" проходили у 2021 році у Лубнах Полтавської області, у Києві, на справжньому поліцейському полігоні та в Люксембургу. Завершувати фільм команді довелось уже після початку повномасштабного вторгнення: рятувати та вивозити матеріали, і вже під звуки повітряної тривоги та в блекаути фіналізувати його. Утім, перепони не стали на заваді міжнародній прем’єрі стрічки, і вже восени на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі фільм брав участь у конкурсі "Горизонти".

"Якщо "Мої думки тихі" – це перший український фільм про високого чувака, то "Люксембург, Люксембург" – мабуть, перший український фільм про близнюків з міста Лубни. Це історія про двох хлопців, які намагаються зрозуміти, як влаштоване життя, спираючись на приклад свого батька. Один з братів вважає його за героя, а інший – намагається триматись якнайдалі від його кримінальної фігури", – розповідає про свій новий фільм Антоніо Лукіч.

Фільм про братів-близнюків, які дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембургу, й вони вирушають у подорож, аби побачити його востаннє. Та чи буде чоловік, якого вони там зустрінуть, таким само поганим татом, яким вони його пам’ятають?