Біля станції метро "Житомирська" демонтують МАФи площею 700 кв. м — фото
Фото: КМДА

У Києві на Берестейському проспекті біля метро "Житомирська" демонтують тимчасові споруди, які, згідно з результатами перевірки, не відповідають вимогам паспортів прив'язки. Про це повідомляє КМДА.

Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram

Споруда, яка розташована неподалік від входу у підземний перехід до станції метрополітену "Житомирська", значно перевищує встановлену площу, зазначену у паспортах прив'язки. Вона займає 700 кв. м. У зв'язку з виявленими порушеннями Департамент містобудування та архітектури анулював відповідні документи.

Раніше повідомлялося, що власнику МАФу було видано паспорт на 300 кв.м, а він самовільно збільшив дозволену площу розміщення більше ніж удвічі та не отримав погодження від метрополітену.

Фото: КМДА
Фото: КМДА

"Попри те, що перехід до станції метрополітену наразі не працює, розміщення такої торгової споруди у столиці є неприпустимим. Це виглядає неестетично та загромаджує громадський простір. Тим паче наразі проводяться роботи з благоустрою території вздовж Берестейського проспекту, який є однією з найбільших транспортних магістралей Києва", — розповів директор Департаменту міського благоустрою Михайло Буділов.

Раніше у Департаменті міського благоустрою КМДА підтверджували, що МАФи, які перегороджують шлях до станції метро "Житомирська", встановлені законно.

Фото: КМДА
Фото: КМДА