Книгу Кіпіані про суд над Стусом видадуть в аудіо. Озвучить Ахтем Сеітаблаєв
Василь Стус та Віктор Медведчук, який був радянським адвокатом, призначеним СРСР зазищати поета
Про це повідомила гендиректорка видавництва Vivat Юлія Орлова.
Озвучить аудіокнижку — актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв.
"Ми та наші партнери АБУК почали роботу над записом аудіо адаптації книги "Справа Василя Стуса", – розповіла Орлова.
І додала, що оскільки книга майже цілком складається з архівних документів і деякі з них важко сприймати на слух, аудіоверсію книги адаптують. 
"Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучено", – запевнила гендиректорка.
Додруковувати та поширювати книгу видавництво має право, допоки не вступило в дію рішення суду. До того ж, Vivat подає апеляцію, тому це теж дає додатковий час. 
Нагадаємо, 19 жовтня суд частково задовільнив позов Віктора Медведчука до Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat, у якому просив заборонити книгу "Справа Василя Стуса". На думку Медведчука, вона шкодить його честі, гідності та діловій репутації.
Книга на 90% складається з розсекречених архівних документів КДБ. За часи радянської влади саме Віктора Медведчука радянська влада вибрала адвокатом Василя Стуса на суді. 
Рішення суду спричинило такий ажіотаж серед українців, що книгу розкупили за лічені години, а видавництво додруковує понад 15 000 примірників. Справцював ефект Стрейзанд.
А міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко навіть пообіцяв особисто закупити частину тиражу для українських бібліотек.
Що задовільнив суд, що далі буде з книгою і що саме не сподобалось Медведчуку, читайте у матеріалі: Медведчук добился запрета книги о суде над Стусом. Теперь точно стоит прочесть пересказ