Як збільшити щоденну кількість кроків та отримати максимум задоволення від ходьби
Фото: unsplash.com

Карантин та дистанційне навчання та робота не повинні стати на шляху до регулярної фізичної активності. Ходьба – це одна з найпростіших та найефективніших рухливостей. Вона покращує кровообіг, підтягує м'язи та спалює зайві калорії.

Долучайтесь до нас на Facebook та беріть участь в дискусіях

Експерти ресурсу Myfitnesspal радять дотримуватись наступних порад для збільшення рухливості принаймні на 2000 кроків.

  • Кожну годину робіть 5-хвилинну паузу для ходьби

Сидіння протягом тривалого часу негативно впливає на кровообіг. Вставайте щогодини, щоб зробити коротку 5-хвилинну перерву на ходьбу. Пройдіться з кімнати в кімнату або навколо будинку. Це допомагає збільшити кількість кроків і покращити мобільність тіла.

  • Підіймайтесь сходами

Це простий спосіб швидко прискорити пульс, спалити калорії і отримати більше кроків протягом дня. Це також доречно в умовах соціального дистанціювання. Замість того, щоб контактувати в маленькому ліфті з сусідами, підійміться сходами.

  • Обирайте довший шлях

Замість того, щоб піти коротшою дорогою, змусьте себе пройти якомога більше кроків. Це займе лише кілька хвилин. Ба більше, довший шлях може відкрити для вас цікаві місця та краєвиди.

  • Ходіть на місці

Під час перегляду улюбленого шоу не лежіть, а ходіть на місці. Те саме можете практикувати під час чищення зубів чи миття посуду. Для урізноманітнення вправи, скористайтесь відеотренуваннями на Youtube.

Відео: Youtube-канал "Walk at Home by Leslie Sansone"

  • Крокуйте і розмовляйте

Розмова з колегою, друзями чи родиною – чудова нагода збільшити кількість кроків. Під час дзвінка ходять кімнатою чи офісом. Також можете поговорити, прогулюючись на вулиці. 

  • Обирайте фізичну активність

Замініть перегляд фільму прогулянкою, бігом чи грою з друзями в футбол або волейбол. Не забувайте, що прибирання вдома та приготування їжі також додають кількість кроків.

  • Зменште час за кермом чи їзди в транспорті

Між ходьбою та машиною обирайте перший варіант. Піша прогулянка від офісу чи магазину додому принесе вам більше переваг, ніж їзда на транспорті або машині. Це також економія на бензині та платі за проїзд.

  • Використовуйте маленьку пляшку води

Підтримуєте водний баланс? Замініть графин на маленьку пляшку. Спрага змусить вас щоразу йти на кухню і поповнювати запаси води та кількість кроків.

  • Розбийте 30-хвилинну ходьбу на короткі інтервали

Вам не потрібно проходити свою щоденну кількість кроків за один раз. Розподіл прогулянки на ранковий та вечірній сеанси – чудовий спосіб сформувати звичку ходити. Навіть 10 хвилин рухливості кілька разів на день вплинуть на кількість кроків.

  • Залучіть родину

Хованки, пошук скарбів або навіть метання м’яча – активності, які сподобаються і дорослим, і дітям. Залучуйте родину до спільного веселого та активного дозвілля. Окрім цього, вашим товаришем з ходьби може стати собака. Щоденні ігри та прогулянки з домашнім улюбленцем сприятимуть збільшенню рухливості і кількості кроків.

Читайте також:

Більше спорту та корисних порад – у нашому Телеграм каналі Бути здоровим – просто.

Подбати більше про своє тіло і стати спортивнішими допоможуть як правильне харчування, так і професійні тренери. Наприклад, у мережі Спортлайф. Спортлайф є партнером Ліга.Лайф у матеріалах щодо здорового способу життя. Вони підтримують цю тематику фінансово, однак не втручаються у редакційні матеріали.