Другий комітет Верховної Ради підтримав закон про реєстровані партнерства
![Другий комітет Верховної Ради підтримав закон про реєстровані партнерства Другий комітет Верховної Ради підтримав закон про реєстровані партнерства](https://wsrv.nl/?output=webp&url=www.liga.net/images/general/2023/04/07/20230407133320-3887.jpg&w=620&fit=cover&dpr=2)
Парламентський комітет із питань європейської інтеграції підтримав законопроєкт про реєстровані партнерства. Це вже другий комітет ВР, який підтримав законопроєкт, повідомила народна депутатка Інна Совсун.
Підписуйтесь на корисний легкий контент в Instagram
За її словами, законопроєкт № 9103 у комітеті з питань європейської інтеграції підтримали одноголосно, шестеро нардепів проголосувало "за".
Законопроєкт про цивільні партнерства зареєстрували у Верховній Раді у березні 2023 року. Реєстроване партнерство є альтернативою для тих пар, які не можуть або не бажають укладати шлюб. На початку квітня законопроєкт підтримав комітет молоді та спорту.
Зокрема, у Міністерстві оборони розкритикували законопроєкт. У відомстві кажуть, що не мають даних про тисячі військовослужбовців, які не можуть офіційно оформити стосунки з одностатевими партнерами.
Також петиція за реєстровані партнерства для одностатевих і різностатевих пар набрала необхідні 25 000 голосів. Тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський.