На свіжому повітрі чи у спортивній залі. Де ефективніше тренуватися – дослідження
Якщо ваша новорічна резолюція перестала втілюватись в життя одразу після прибирання святкових декорацій, то не хвилюйтесь, ви такі не одні.
За даними Університету Міннесоти, 80% резолюцій приречені на провал. Причому більшість людей відмовляються від своїх планів на рік раніше другого тижня лютого.
Детальніше про новорічну резолюцію:
- Не здавайтесь. Як не опустити руки і втілити усі плани новорічної резолюції – психологи
- У Новий рік з новими звичками. Як стати здоровішим у 2021 році
- Бувай, 2020. Як попрощатися зі складним роком та розпочати новий з позитиву – психолог
Однак, не варто зовсім опускати руки. Дослідники з Університету Шербрука доводять, що для схуднення та підтягнутого тіла не обов'язково мати абонемент в зал або коштовне спортивне спорядження вдома. Все набагато простіше: найефективнішими є тренування на свіжому повітрі.
Учасників дослідження поділили на дві групи: тренування на свіжому повітрі та у тренажерній залі. Протягом 12 тижнів кожен з них виконував три рази на тиждень годинні кардітренування.
За результатами дослідження учасники групи, яка займалась на свіжому повітрі, відвідали 97% своїх тренувань. Тоді як мотивація людей, які тренувались у залі з кожним тижнем зменшувалась.
Також вчені зазначили, що люди, які займались на вулиці, повідомляли про нижчий рівень тривоги та більший заряд енергії протягом дня.
Отже, якщо ваш спортивний запал з кожним тижнем зменшується, то спробуйте почати тренування на свіжому повітрі. Наприклад, почніть бігати, займатися швидкою ходьбою або просто присвячуввати як мінімум годину часу в день прогулянкам. Також можна спробувати велоспорт та скандинавську ходьбу.
Ці види спорту допоможуть вам не тільки зміцнити своє тіло, але й забезпечать відпочинок для очей та мозку.
Читайте також:
- Від водного балансу до одягу. Як підготуватися до прогулянки взимку
- Засновник "Київської сотки" Сергій Харчук про веломайбутнє, перегони та здоров'я
- Пропрацюйте усе тіло. Що таке скандинавська ходьба: вплив на здоров’я. Як обрати палиці